J-Tech Dariusz Janeczek

biuro@janeczek-tech.pl

Napisz wiadomość ->

+48 693 612 470

Zadzwoń do nas ->

Kariera

Operator frezarek cnc

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie w stosunku do innych firm

Miejsce pracy: Koluszki

Opis stanowiska/obowiązki:

  • Obsługa frezarek cnc,
  • Wykonywanie detali według rysunku technicznego,
  • Wprowadzanie drobnych korekt w programie,
  • Wymiana narzędzi, uzbrajanie, ustawianie maszyny

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie zawodowe
  • Znajomość oprogramowania komputerowego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia),
  • Możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy)płacone extra +25% do wypłaty
  • Dodatki za prace zmianowe, dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • Cykliczne podwyżki wraz z nabieraniem dodatkowego doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na maila: biuro@janeczek-tech.pl

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 693 612 470